پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400

رشد قیمت و رونق بازار مقاطع فولادی در سال جدید!

در ابتدای فصل زمستان شاهد قیمت های معقول و منطقی در بازار مقاطع فولادی بودیم که در انتهای فصل زمستان و در آغاز فصل ساخت و سازها، افزایش قیمت مقاطع فولادی را از 12 به 12700 هزار تومان برای نرخ میلگرد بودیم. خبرهایی از رشد قیمت و رونق بازار به گوش می رسد که در پی آن امروز شاهد افزایش های 50 الی 100 تومانی برای نرخ میلگرد در ابتدای هفته را شاهد بودیم. در این خبر از تحریریه آهن لند قصد داریم آخرین خبرهای مقاطع فولادی و آهن آلات را دنبال کنیم. شرکت آهن لند با بهره گیری از تیم تخصصی بهترین ها را به مشتریان پیشنهاد می کند. از سوی کارشناسان ما تلاش های بسیاری صورت گرفته تا مشتریان معاملات پرسودی داشته باشند که در این زمینه نیز موفق بوده اند. ما مفتخریم که با کارخانه های سراسر کشور همکاری داریم تا بهترین ها را به شما ارائه دهیم. برای دریافت آخرین خبرهای بازار مقاطع فولادی و آهن آلات با ما در  آهن لند همراه باشید.

 تصویر2-مقاطع فولادی

 

فولادی ها در انتظار بهاری بهتر

با توجه به اینکه در فصل ساخت و سازها قرار داریم و انتظار می رود از نیمه بهمن ماه شاهد افزایش میزان تقاضا برای خرید و فروش مقاطع فولادی باشیم. این موضوع یکی از دلایل تحریم قیمت آهن آلات و مقاطع فولادی و تحریک رشد قیمت می باشد. این در حالی است که صحبت بر سر تورم در شروع سال جدید است که البته با رشد تورم به نظر می رسد میزان خرید و معاملات مقاطع فولادی در آستانه شروع سال جدید افزایش خواهد یافت. تجربه ثابت کرده که در شرایط رشد قیمت محصولات فولادی، خریداران استقبال بیشتری می کنند و اقدام به خرید می کنند. آنچه که مسلم است این است که بخش بزرگی از تقاضاهایی که برای خرید محصولات فولادی انجام می شود، مصرفی نمی باشد و افرادی در این چرخه هستند که برای ارزش بخشیدن به سرمایه خود اقدام به خرید مقاطع فولادی  می کنند و سرمایه خود را به کالایی تبدیل می کنند که در آینده بتوانند آن را با سود بالاتری بفروشند. فولاد یکی از کالاهایی به حساب می آید که سرعت نقد شوندگی آن بالا می باشد. به این ترتیب اگر نرخ ارز که تاثیر قابل توجهی در افزایش نرخ فولاد دارد، افزایش میزان تقاضا قطعی خواهد بود. رشد قیمت دور از انتظار نیست و یکی از موارد مهم در برنامه های آینده است که فعالان بازار آهن آلات انتظار آن را می کشند.

 تصویر1-مقاطع فولادی

 

نرخ مناسب مقاطع فولادی و استقبال خریداران

در ابتدای زمستان قیمت میلگرد سایز 8،  12 هزار تومانی از اتفاقات تازه در بازار داخلی بود که مورد استقبال قرار گرفت و اکثر خریداران را برای خرید ترغیب کرد. هر چند برخی از خریداران همچنان ترجیح می دهند در انتظار کاهش بیشتر قیمت ها بمانند. اما تیرآهن سایز 12 با نرخ 24 هزار تومان معامله می شد. در اوایل زمستان نرخ های قابل قبول تری در بازار آهن آلات و مقاطع فولادی داشتیم که منطقی تر نیز به نظر می رسیدند. اکنون در روزهای پایانی قیمت میلگرد با کمترین نرخ یعنی 12700 هزار تومان و تیرآهن با نرخ قبلی خود معامله می شود. آقای اکبر فرضی یکی از فعالان بازار آهن و مقاطع فولادی در پاسخ به ارزیابی بازار فولاد در چند هفته اخیر می گوید در فصل بهار رونق مقاطع فولادی را خواهیم داشت، چرا که این روند سالانه اتفاق می افتد و این فصل آغازی بر فعالیت های ساختمانی می باشد. رشد تقاضا برای مصرف افزایش خواهد یافت که به دنبال آن فروش مقاطع فولادی در بازار داخلی افزایش خواهد یافت. آخرین خبرهای مقاطع فولادی و آهن آلات را در آهن لند دنبال کنید.

 

 

 

آخرین اخبار بازار آهن

اخبار لحظه ای بازار آهن و فولاد در خبرنامه آهن لند بخوانید

تاثیر رفع تحریم بر آهن آلات

دامنه نوسان سهام

پیشرفت های فولاد ایران

توقف قیمت میلگرد و تیرآهن

ثبات بازار آهن

افزایش نرخ های بازار آهن

ثبات قیمت میلگرد و آهن

توقف قیمت میلگرد و آهن

روند صعودی قیمت میلگرد

سراشیبی یا ثبات قیمت میلگرد

محرک های قیمت میلگرد

صادرات و واردات فولاد

ثبات قیمت میلگرد

عرضه سنگین مقاطع فولادی

استقبال قیمت میلگرد از کاهش

ثبات و کاهش قیمت میلگرد

افزایش نرخ مقاطع فولادی

رونق بازار مقاطع فولادی

کشمکش های فولاد

.....معرفی شرکت آهن لند.....

شرکت آهن لند اولین شرکت ارائه دهنده مشتقات آهن و مقاطع فولادی در جنوب کشور می باشد. اطلاع رسانی آهن لند شامل اعلام قیمت ها با تضمین قیمت و کیفیت، اخبار روز بازار آهن و فولاد و فروش مشتقات آهن در حیطه ساختمانی و صنعتی درسایت و دیگر رسانه های اجتماعی می باشد. در سایت آهن لند از آخرین و بروزترین قیمت آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، قوطی، پروفیل و انواع لوله داربستی و صنعتی مطلع شوید.

ساعت کاری آهن لند:

شنبه تا چهارشنبه 8الی 20

پنجشنبه 8 الی14

 

اطلاعات تماس

  • تلفن: ۰۶۱۵۳۳۳۱۷۷۷  -  ۰۹۱۳۱۹۲۷۷۴۲  -  ۰۹۱۶۱۳۰۰۲۱۹
  • ایمیل: Ahanlandss@gmail.com
  • کانال تلگرام: t.me/ahanland
  • اینستاگرام: Ahanland
  • آدرس: ایران، خوزستان، آبادان، کوی قدس، ایستگاه پنج
    روبه روی بهار ۳۰

.....پربازدیدترین پیوندهای آهن لند......

.....دیگر پیوندهای آهن لند را ببینید.....

Template Design:Dima Group