پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400

ارتباط رشد نرخ مقاطع فولادی و رشد تقاضا!!!

نرخ مقاطع فولادی و آهن آلات در روز جاری به دنبال روز گذشته، افزایش های 50 الی 100 تومانی را برای خود رقم زده است. برای روز جاری عرضه های مقاطع فولادی کارخانه ذوب آهن اصفهان در بورس کالا را در پایان سال جاری داریم که تحویل محصولات را تا پایان سال جاری و تا پایان فروردین سال جدید در برنامه خود دارد. در این خبر از تحریریه آهن لند قصد داریم آخرین عرضه های ذوب آهن اصفهان و خبرهای مقاطع فولادی و آهن آلات را دنبال کنیم. شرکت آهن لند با بهره گیری از تیم تخصصی بهترین ها را به مشتریان پیشنهاد می کند. از سوی کارشناسان ما تلاش های بسیاری صورت گرفته تا مشتریان معاملات پرسودی داشته باشند که در این زمینه نیز موفق بوده اند. ما مفتخریم که با کارخانه های سراسر کشور همکاری داریم تا بهترین ها را به شما ارائه دهیم. برای دریافت آخرین خبرهای بازار مقاطع فولادی و آهن آلات با ما در  آهن لند همراه باشید.

 تصویر1-مقاطع فولادی

 

عرضه مقاطع فولادی ذوب آهن اصفهان در بورس کالا

برای اولین بار و پس از مدتها شاهد عرضه ای از مقاطع فولادی در بورس کالا هستیم که عرضه کننده این محصولات ذوب آهن اصفهان می باشد. سبد میلگرد مخلوط، تیرآهن 14 الی 18، سبد تیرآهن مخلوط، تیرآهن کوتاه 30 و ریل آهن 49E1 می باشند. نرخ پایه به علاوه میزان عرضه هر یک از این مقاطع فولادی به ترتیب زیر می باشد:

عرضه های ذوب آهن اصفهان در بورس کالا - 10 اسفند 1399

محصول

میزان عرضه

نرخ پایه

تاریخ تحویل

سبد میلگرد مخلوط

4000

111.841

20 اسفند 1399

سبد تیرآهن مخلوط

1035

112.826

20 اسفند 1399

تیرآهن 14 الی 18

6739

116.315

31 فروردین 1400

تیرآهن کوتاه 30

506

112.826

20 اسفند 1399

ریل آهن 49E1

263

249.500

20 اسفند 1399

* نرخ ها به ریال می باشد.

همانطور که مشاهده می کنید، تحویل هر یک از این مقاطع فولادی تا پایان سال جاری می باشد و تنها محصولی که در تحویل های سال بعدی قرار دارد، تیرآهن 14 الی 18 می باشد. در کنار عرضه های مقاطع فولادی ذوب آهن بد نیست به روند بازار آهن آلات نیز توجهی داشته باشیم که در آن روند افزایش نرخ صرافی، افزایش قیمت میلگرد برای مبادی خصوصی و اصلاح قیمت تیرآهن ذوب آهن در سطح انبارها دیده می شود. بازار در انتظار انجام معاملات سبدهای ذوب آهن اصفهان در بورس کالا می باشد و می توان گفت نتیجه نهایی بازار می تواند تحت تاثیر این معاملات نیز قرار گیرد. دلار روز گذشته پس از یک افزایش، پس از ساعت 14:30، 100 تومان کاهش را ثبت کرد اما این کاهش تاثیری در کاهش نرخ مقاطع فولادی و به ویژه میلگرد نداشت. افزایش نرخ مقاطع فولادی و قیمت میلگرد که از روز گذشته آغاز شد را می توان متاثر از افزایش میزان تقاضا دانست. به طوری که میلگرد در حال خروج از کانال 12 هزار تومان و ورود به کانال 13 و 14 هزار تومان می باشد. این افزایش نرخ مقاطع فولادی در حالی رقم خورد که میزان تقاضا کم بود و با افزایش نرخ ها به میزان 50 الی 150 تومان، شاهد رشد تقاضا نیز هستیم. طبق آخرین تحلیل ها انتظار می رود نرخ دلار در بازه 23 الی 26 هزار تومان تا پایان سال 99 باقی بماند. آخرین خبرهای مقاطع فولادی و آهن آلات را در آهن لند دنبال کنید.

آخرین اخبار بازار آهن

اخبار لحظه ای بازار آهن و فولاد در خبرنامه آهن لند بخوانید

تاثیر رفع تحریم بر آهن آلات

دامنه نوسان سهام

پیشرفت های فولاد ایران

توقف قیمت میلگرد و تیرآهن

ثبات بازار آهن

افزایش نرخ های بازار آهن

ثبات قیمت میلگرد و آهن

توقف قیمت میلگرد و آهن

روند صعودی قیمت میلگرد

سراشیبی یا ثبات قیمت میلگرد

محرک های قیمت میلگرد

صادرات و واردات فولاد

ثبات قیمت میلگرد

عرضه سنگین مقاطع فولادی

استقبال قیمت میلگرد از کاهش

ثبات و کاهش قیمت میلگرد

افزایش نرخ مقاطع فولادی

رونق بازار مقاطع فولادی

کشمکش های فولاد

.....معرفی شرکت آهن لند.....

شرکت آهن لند اولین شرکت ارائه دهنده مشتقات آهن و مقاطع فولادی در جنوب کشور می باشد. اطلاع رسانی آهن لند شامل اعلام قیمت ها با تضمین قیمت و کیفیت، اخبار روز بازار آهن و فولاد و فروش مشتقات آهن در حیطه ساختمانی و صنعتی درسایت و دیگر رسانه های اجتماعی می باشد. در سایت آهن لند از آخرین و بروزترین قیمت آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، قوطی، پروفیل و انواع لوله داربستی و صنعتی مطلع شوید.

ساعت کاری آهن لند:

شنبه تا چهارشنبه 8الی 20

پنجشنبه 8 الی14

 

اطلاعات تماس

  • تلفن: ۰۶۱۵۳۳۳۱۷۷۷  -  ۰۹۱۳۱۹۲۷۷۴۲  -  ۰۹۱۶۱۳۰۰۲۱۹
  • ایمیل: Ahanlandss@gmail.com
  • کانال تلگرام: t.me/ahanland
  • اینستاگرام: Ahanland
  • آدرس: ایران، خوزستان، آبادان، کوی قدس، ایستگاه پنج
    روبه روی بهار ۳۰

.....پربازدیدترین پیوندهای آهن لند......

.....دیگر پیوندهای آهن لند را ببینید.....

Template Design:Dima Group