پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400

عرضه سنگین مقاطع فولادی تیرآهن و میلگرد ذوب آهن

عرضه های امروز چهارشنبه 13 اسفند 1399، عرضه های سنگینی به حساب می آیند که می توانند روند بازار آهن و مقاطع فولادی را به نحوی تغییر دهند. سبد نبشی، تیرآهن، میلگرد، میلگرد کلاف، میلگرد ساده صنعتی و تیرآهن بال شیب دار از عرضه های هفته دوم اسفند ماه می باشند که ذوب آهن اصفهان به طور قابل توجهی در آن نقش آفرینی می کند. به ترتیب میلگرد با نرخ پایه 111.841 ریال، تیرآهن با نرخ پایه 116.315 ریال، نبشی با نرخ پایه 116.315 ریال، ورق گالوانیزه با نرخ پایه 216.349 ریال، میلگرد کلاف با نرخ پایه 116.315 ریال، میلگرد ساده صنعتی با نرخ پایه 131.200 ریال و تیرآهن بال شیبدار با نرخ پایه 144.000 ریال عرضه شده اند. همانطور که می بینید نرخ پایه میلگرد افزایش 460 ریالی و نرخ پایه تیرآهن و نبشی افزایش 479 ریالی را در بر داشته است. در این خبر از تحریریه آهن لند قصد داریم آخرین خبرهای آهن و مقاطع فولادی در بورس کالا را دنبال کنیم. شرکت آهن لند با بهره گیری از تیم تخصصی بهترین ها را به مشتریان پیشنهاد می کند. از سوی کارشناسان ما تلاش های بسیاری صورت گرفته تا مشتریان معاملات پرسودی داشته باشند که در این زمینه نیز موفق بوده اند. ما مفتخریم که با کارخانه های سراسر کشور همکاری داریم تا بهترین ها را به شما ارائه دهیم. برای دریافت آخرین خبرهای بازار آهن آلات و مقاطع فولادی با ما در  آهن لند همراه باشید.

 تصویر1-مقاطع فولادی

 

عرضه های سنگین مقاطع فولادی در بورس کالا

در حالی که در هفته های قبل حجم سبدهای تیرآهن و میلگرد ذوب آهن اصفهان بین  4 تا 6 هزار تن و معمولا به صورت سایز های مخلوط و سلف بود. در عرضه امروز حجم سبد تیرآهن  14 الی ۱۸ به حدود 18400 تن و حجم عرضه سبد میلگرد به 16 هزار تن افزایش یافته است. علاوه بر این تقریبا کلیه محصولات و کلیه سایزهای تیرآهن و میلگرد پرطرفدار ذوب آهن به صورت تحویل فوری، عرضه شده است. همچنین  سبد پرطرفدار کلاف ساده هم در سبد مقاطع فولادی امروز وجود دارد.

 تصویر2-مقاطع فولادی

 

این نوع عرضه حاکی از شرایط خاص و رکود بازار و تمایل شرکت ذوب آهن به فروش حداکثری مقاطع فولادی خود در آخرین ماه سال به منظور تامین نیاز مالی شب عید است. حال سوال اساسی این است که با توجه به شرایط شکننده بازار مقاطع فولادی، ضعف شدید تقاضا و احتمال کاهش مجدد نرخ های پایه در هفته بعد بر اساس 95 درصد میانگین موزون معاملات و از همه مهمتر تغییر رویکرد کلی معامله گران بازارها از کالا محوری به ریال محوری می باشد. حال جای سوال باقی است که آیا خریداران به صورت جدی وارد گود معاملات خواهند شد یا منتظر کاهش احتمالی نرخ های پایه، بهبود چیدمان و زمان تحویل سبدها در هفته بعد خواهند ماند؟ به نظر می رسد بسیاری از فعالان بازار آهن و مقاطع فولادی چشم انتظار عرضه های هفته آینده  برای انجام خرید بهتر هستند. البته شرایط  اسفند سال جاری مختص عرضه های ذوب آهن نبوده و دامنگیر کلیه شرکتهای فولادی خواهد بود. قطعا گروهی از فعالان فولادی به دلایل شرایط خاص بازار اسفند سال جاری و حجم زیاد زیان وارده به تجار در سه ماه اخیر و حجم اخبار مثبت  سیاسی پیشرو و عدم وجود انتظارات تورمی در آن سوی سال، ترجیح می دهند، سال 99 را به جای موجودی کالایی، با ریال به پایان برسانند. امروز روز مهمی برای بازار آهن و مقاطع فولادی خواهد بود. آخرین خبرهای بازار آهن آلات و مقاطع فولادی را در آهن لند دنبال کنید.

آخرین اخبار بازار آهن

اخبار لحظه ای بازار آهن و فولاد در خبرنامه آهن لند بخوانید

تاثیر رفع تحریم بر آهن آلات

دامنه نوسان سهام

پیشرفت های فولاد ایران

توقف قیمت میلگرد و تیرآهن

ثبات بازار آهن

افزایش نرخ های بازار آهن

ثبات قیمت میلگرد و آهن

توقف قیمت میلگرد و آهن

روند صعودی قیمت میلگرد

سراشیبی یا ثبات قیمت میلگرد

محرک های قیمت میلگرد

صادرات و واردات فولاد

ثبات قیمت میلگرد

عرضه سنگین مقاطع فولادی

استقبال قیمت میلگرد از کاهش

ثبات و کاهش قیمت میلگرد

افزایش نرخ مقاطع فولادی

رونق بازار مقاطع فولادی

کشمکش های فولاد

.....معرفی شرکت آهن لند.....

شرکت آهن لند اولین شرکت ارائه دهنده مشتقات آهن و مقاطع فولادی در جنوب کشور می باشد. اطلاع رسانی آهن لند شامل اعلام قیمت ها با تضمین قیمت و کیفیت، اخبار روز بازار آهن و فولاد و فروش مشتقات آهن در حیطه ساختمانی و صنعتی درسایت و دیگر رسانه های اجتماعی می باشد. در سایت آهن لند از آخرین و بروزترین قیمت آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، قوطی، پروفیل و انواع لوله داربستی و صنعتی مطلع شوید.

ساعت کاری آهن لند:

شنبه تا چهارشنبه 8الی 20

پنجشنبه 8 الی14

 

اطلاعات تماس

  • تلفن: ۰۶۱۵۳۳۳۱۷۷۷  -  ۰۹۱۳۱۹۲۷۷۴۲  -  ۰۹۱۶۱۳۰۰۲۱۹
  • ایمیل: Ahanlandss@gmail.com
  • کانال تلگرام: t.me/ahanland
  • اینستاگرام: Ahanland
  • آدرس: ایران، خوزستان، آبادان، کوی قدس، ایستگاه پنج
    روبه روی بهار ۳۰

.....پربازدیدترین پیوندهای آهن لند......

.....دیگر پیوندهای آهن لند را ببینید.....

Template Design:Dima Group