پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400

ثبات قیمت میلگرد و آهن آلات در پایان هفته دوم اسفندماه

قیمت میلگرد در پایان هفته دوم اسفندماه، روی خط ثبات ادامه می دهد. هر چند برخی از کارخانه ها فاز افزایش را به میزان 100 تومان به خود گرفتند اما غالب بازار ثابت است و فرصت برای خرید فراهم می باشد. همچنین شاهد برخی تخفیف ها برای مقاطع فولادی از جمله میلگرد و تیرآهن هستیم. به نظر می رسد در پایان سال کارخانه ها و بنگاه های آهن آلات در نظر دارند محصولات خود را به پول نقد تبدیل کنند. در این خبر از تحریریه آهن لند قصد داریم آخرین خبرهای آهن آلات و قیمت میلگرد را مورد بررسی قرار دهیم. شرکت آهن لند با بهره گیری از تیم تخصصی بهترین ها را به مشتریان پیشنهاد می کند. از سوی کارشناسان ما تلاش های بسیاری صورت گرفته تا مشتریان معاملات پرسودی داشته باشند که در این زمینه نیز موفق بوده اند. ما مفتخریم که با کارخانه های سراسر کشور همکاری داریم تا بهترین ها را به شما ارائه دهیم. برای دریافت آخرین خبرهای بازار آهن آلات و قیمت میلگرد با ما در  آهن لند همراه باشید.

 تصویر1-قیمت میلگرد

 

ثبات قیمت میلگرد و آهن آلات

پایان هفته ای دیگر از آهن آلات را سپری می کنیم که در آن ثبات قیمت میلگرد بیش از هر روندی از جمله افزایش به چشم می خورد. بر خلاف کاهش های روز گذشته که به میزان 100 تومان بود، امروز بازار سمت و سوی افزایشی به خود گرفته که شاید در پایان هفته چندان مشهود نباشد اما امکان افزایش قیمت میلگرد و دیگر آهن آلات برای ابتدای هفته سوم اسفندماه وجود دارد. با کاهش قیمت میلگرد و دیگر آهن آلات، رشد تقاضا ضعیف بوده است. به این ترتیب به نظر می رسد با رشد مجدد قیمت ها، میزان تقاضا نیز تحریک شود و سمت مصرف نسبت به خرید اقدام کند.

 تصویر2-قیمت میلگرد

 

قیمت میلگرد و آهن آلات چین در بالاترین سطح

قیمت میلگرد فولادی چین به دلیل ترس از کاهش تولید، در بالاترین سطح 10 ساله خود قرار دارد. معاملات آتی میلگرد فولاد چین در روز چهارشنبه بیش از 5 درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح در حدود یک دهه گذشته رسید، زیرا برنامه کشور برای اتخاذ اقدامات حفاظت بیشتر از محیط زیست نگرانی ها را در مورد قطع تولید افزایش داد. علاوه بر تعهد وزارت صنعت برای کاهش تولید فولاد خام در سال جاری، هشدارهای آلودگی سنگین صادر شده در استان هبی و نشست سالیانه پارلمان نیز بر تولید محصولات فولادی در کوتاه مدت تأثیر می گذارد. خبرهای حاکی از این است که هفت کوره بلند در شهر برتر فولاد سازی تانگشان تا 10 مارس باید خاموش شوند که احتمالاً تولید آهن را 5000 تن در روز کاهش می دهد. آخرین خبرهای بازار آهن آلات و قیمت میلگرد را در آهن لند دنبال کنید.

آخرین اخبار بازار آهن

اخبار لحظه ای بازار آهن و فولاد در خبرنامه آهن لند بخوانید

تاثیر رفع تحریم بر آهن آلات

دامنه نوسان سهام

پیشرفت های فولاد ایران

توقف قیمت میلگرد و تیرآهن

ثبات بازار آهن

افزایش نرخ های بازار آهن

ثبات قیمت میلگرد و آهن

توقف قیمت میلگرد و آهن

روند صعودی قیمت میلگرد

سراشیبی یا ثبات قیمت میلگرد

محرک های قیمت میلگرد

صادرات و واردات فولاد

ثبات قیمت میلگرد

عرضه سنگین مقاطع فولادی

استقبال قیمت میلگرد از کاهش

ثبات و کاهش قیمت میلگرد

افزایش نرخ مقاطع فولادی

رونق بازار مقاطع فولادی

کشمکش های فولاد

.....معرفی شرکت آهن لند.....

شرکت آهن لند اولین شرکت ارائه دهنده مشتقات آهن و مقاطع فولادی در جنوب کشور می باشد. اطلاع رسانی آهن لند شامل اعلام قیمت ها با تضمین قیمت و کیفیت، اخبار روز بازار آهن و فولاد و فروش مشتقات آهن در حیطه ساختمانی و صنعتی درسایت و دیگر رسانه های اجتماعی می باشد. در سایت آهن لند از آخرین و بروزترین قیمت آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، قوطی، پروفیل و انواع لوله داربستی و صنعتی مطلع شوید.

ساعت کاری آهن لند:

شنبه تا چهارشنبه 8الی 20

پنجشنبه 8 الی14

 

اطلاعات تماس

  • تلفن: ۰۶۱۵۳۳۳۱۷۷۷  -  ۰۹۱۳۱۹۲۷۷۴۲  -  ۰۹۱۶۱۳۰۰۲۱۹
  • ایمیل: Ahanlandss@gmail.com
  • کانال تلگرام: t.me/ahanland
  • اینستاگرام: Ahanland
  • آدرس: ایران، خوزستان، آبادان، کوی قدس، ایستگاه پنج
    روبه روی بهار ۳۰

.....پربازدیدترین پیوندهای آهن لند......

.....دیگر پیوندهای آهن لند را ببینید.....

Template Design:Dima Group