پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400

قیمت میلگرد و آهن آلات به سود مشتری در سراشیبی قرار گرفت!!!

بازار آهن در روز گذشته متناسب با کاهش نرخ دلار روند نزولی را پیشرو گرفت و باعث شد برخی از مشتریان آهن نسبت به خرید دست پیش را بگیرند. ناگفته نماند این کاهش نرخ دلار ناشی از مسائل سیاسی از قبیل خبرهای مثبت در زمینه آزادسازی برخی منابع ارزی ایران در کره جنوبی و بررسی FATF می باشد. به این ترتیب با تاوم خبرهای مثبت سیاسی می توان به آینده بازار آهن و میلگرد امیدوار بود. در این خبر از تحریریه آهن لند قصد داریم آخرین خبرهای آهن و میلگرد را مورد بررسی قرار دهیم. شرکت آهن لند با بهره گیری از تیم تخصصی بهترین ها را به مشتریان پیشنهاد می کند. از سوی کارشناسان ما تلاش های بسیاری صورت گرفته تا مشتریان معاملات پرسودی داشته باشند که در این زمینه نیز موفق بوده اند. ما مفتخریم که با کارخانه های سراسر کشور همکاری داریم تا بهترین ها را از انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی، لوله و پروفیل به شما ارائه دهیم. برای دریافت آخرین خبرهای بازار آهن و میلگرد با ما در  آهن لند همراه باشید.

 تصویر1- میلگرد

 

آخرین خبرهای بازار آهن و میلگرد

با توجه به کاهش نرخ دلار در روز گذشته و رسیدن آن به 24700 تومان در روزهای پایانی سال شاهد کاهش قیمت میلگرد و دیگر آهن آلات در دو روز گذشته بودیم. این کاهش نرخ آهن در صورتی در حالی است که بازار شب عید برای آهن فروشان و کارخانه ها کساد به نظر می رسد. با وجود کاهش قیمت ها در بازار آهن تا به امروز، همچنان میزان تقاضا پایین است و تنها برخی از صاحبان پروژه های ساختمانی نسبت به خریدهای خود در بلند مدت اقدام می کنند. به نظر میرسد سمت تقاضا همچنان قصد ندارد از موقعیت خود پیشروی داشته باشد. برای روز جاری قیمت میلگرد روند کاهشی و ثبات را در ساعات آغازین اعلام قیمت ها پیش گرفته است. کاهش های 200 تومانی روز گذشته و کاهش 300 تومانی در روز جاری از سوی برخی از کارخانه ها می تواند روند بازار آهن و میلگرد را به سود مشتری رقم بزند. البته اگر خریداران از این فرصت طلایی استفاده کنند و نسبت به خرید اقدام کنند. علاوه بر این خبرها و شنیده های اخیر حاکی از آن است که  ابلاغ تصمیمات جلسه کارگروه توسعه صادرات در تاریخ ۱۲اسفند ماه جاری شامل مواردی از قبیل حذف صدور مجوز صادرات محصولات فولادی توسط معاونت معادن و صنایع، ایجاد سامانه پایش و نظارت قیمت های داخلی، ارائه طرح پیشنهادی شورای آهن و فولاد، واقعی شدن قیمتهای پایه گمرک متناسب با قیمتهای جهانی و تسهیل در روند اجرای تعهدات ارزی با همکاری گمرک بود. به نظر می رسد نظارت بهتری بر قیمت میلگرد و دیگر آهن آلات انجام خواهد شد که می تواند روند بازار داخلی و فروش آهن آلات در بازار جهانی را بهبود بخشد. با توجه به این نظارت و واقعی شدن قیمت ها متناسب با بازار جهانی، در حال حاضر برنامه صدور مجوز برای صادرات آهن آلات و مقاطع فولادی حذف خواهد شد. آخرین خبرهای  بازار آهن و میلگرد را در آهن لند دنبال کنید.

آخرین اخبار بازار آهن

اخبار لحظه ای بازار آهن و فولاد در خبرنامه آهن لند بخوانید

تاثیر رفع تحریم بر آهن آلات

دامنه نوسان سهام

پیشرفت های فولاد ایران

توقف قیمت میلگرد و تیرآهن

ثبات بازار آهن

افزایش نرخ های بازار آهن

ثبات قیمت میلگرد و آهن

توقف قیمت میلگرد و آهن

روند صعودی قیمت میلگرد

سراشیبی یا ثبات قیمت میلگرد

محرک های قیمت میلگرد

صادرات و واردات فولاد

ثبات قیمت میلگرد

عرضه سنگین مقاطع فولادی

استقبال قیمت میلگرد از کاهش

ثبات و کاهش قیمت میلگرد

افزایش نرخ مقاطع فولادی

رونق بازار مقاطع فولادی

کشمکش های فولاد

.....معرفی شرکت آهن لند.....

شرکت آهن لند اولین شرکت ارائه دهنده مشتقات آهن و مقاطع فولادی در جنوب کشور می باشد. اطلاع رسانی آهن لند شامل اعلام قیمت ها با تضمین قیمت و کیفیت، اخبار روز بازار آهن و فولاد و فروش مشتقات آهن در حیطه ساختمانی و صنعتی درسایت و دیگر رسانه های اجتماعی می باشد. در سایت آهن لند از آخرین و بروزترین قیمت آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، قوطی، پروفیل و انواع لوله داربستی و صنعتی مطلع شوید.

ساعت کاری آهن لند:

شنبه تا چهارشنبه 8الی 20

پنجشنبه 8 الی14

 

اطلاعات تماس

  • تلفن: ۰۶۱۵۳۳۳۱۷۷۷  -  ۰۹۱۳۱۹۲۷۷۴۲  -  ۰۹۱۶۱۳۰۰۲۱۹
  • ایمیل: Ahanlandss@gmail.com
  • کانال تلگرام: t.me/ahanland
  • اینستاگرام: Ahanland
  • آدرس: ایران، خوزستان، آبادان، کوی قدس، ایستگاه پنج
    روبه روی بهار ۳۰

.....پربازدیدترین پیوندهای آهن لند......

.....دیگر پیوندهای آهن لند را ببینید.....

Template Design:Dima Group