پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400

قیمت میلگرد و آهن آلات در پایان هفته مجدداً روی خط ثبات توقف کرد!

قیمت میلگرد در ابتدای هفته سوم اسفند ماه در ادامه هفته گذشته کاهش هایی را دنبال می کرد که با افزایش نرخ دلار، شاهد آغاز افزایش ها در میانه هفته بودیم. در نهایت هفته سوم اسفندماه با ثبات به پایان رسید که البته در صورت استقبال از عرضه های امروز در بورس کالا، می توان به ادامه این روند نیز امیدوار بود. در این خبر از تحریریه آهن لند قصد داریم آخرین خبرهای قیمت میلگرد، تیرآهن و دیگر آهن آلات را دنبال کنیم. شرکت آهن لند با بهره گیری از تیم تخصصی بهترین ها را به مشتریان پیشنهاد می کند. از سوی کارشناسان ما تلاش های بسیاری صورت گرفته تا مشتریان معاملات پرسودی داشته باشند که در این زمینه نیز موفق بوده اند. ما مفتخریم که با کارخانه های سراسر کشور همکاری داریم تا بهترین ها را از انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی، لوله و پروفیل به شما ارائه دهیم. برای دریافت آخرین خبرهای بازار آهن و قیمت میلگرد با ما در  آهن لند همراه باشید.

 تصویر1-قیمت میلگرد

 

ثبات در پی افزایش قیمت میلگرد و آهن آلات

قیمت میلگرد که روز گذشته افزایش های 50 الی 200 تومانی را در ادامه افزایش نرخ دلار رقم زد، حتی با کاهش 100 تومانی نرخ دلار نیز حاضر به توقف از افزایش قیمتها نشد. این افزایش ها نه تنها قیمت میلگرد، بلکه دیگر آهن آلات از جمله تیرآهن و ورق را نیز در برگرفت. جالب توجه است بدانید قوطی پروفیل و لوله طی این افزایش ها بر خلاف جهت آب در حال شنا هستند و کاهش های 200 الی 300 تومان را برای خود رقم زدند. اما برای روز جاری که به عنوان روز پایانی هفته سوم اسفندماه به حساب می آید، قیمت میلگرد ثبات را در ساعات ابتدایی آغاز کرد و افزایشی به چشم نمی خورد. به نظر می رسد کارخانه ها و بنگاه های افزایش های روز گذشته را، جدای از افزایش یا کاهش نرخ دلار برای تحریک سمت تقاضا اعمال کردند. این راهکار با نقاط قوت خود توانست در این زمینه تاثیرگذار باشد و برخی از سازندگان نسبت به تهیه نیازهای خود تا حدودی اقدام کردند.  

 تصویر2-قیمت میلگرد

 

میانگین قیمت تیرآهن14 الی 24 در بازار آهن به نرخ 12800 تومان نزدیک شده که با قیمت محصول تیرآهن عرضه شده روز جاری از سوی کارخانه ذوب آهن برابری می کند. حال جای سوال برای بسیاری از افراد می ماند که آیا با شرایط فعلی بازار، خریداران ریسک خرید محصولات امروز در بورس کالا را قبول خواهند کرد یا خیر؟ در بازار میلگرد، میانگین کف قیمت میلگرد بین دو کانال 12200 الی 12300 تومان در نوسان است. این میانگین هم با نرخ محصولات عرضه شده میلگرد امروز چهارشنبه 20 اسفند 1399  برابری می کند. تنها محرک احتمالی معاملات امروز را می توان دو مورد مهم دانست که اول احتمال حضورفعالانی که در چند روز گذشته فروش خوبی  داشته اند و قصد خرید و تبدیل پول به کالا دارند، می باشد و دوم برخی گمانه زنی ها در مورد افزایش هزینه های تولید و هزینه های سربار در سال 1400 و  احتمال تاثیر این عامل در قیمت های سال جدید است. هرچند مبنای قیمت گذاری در بازار آهن،  بورس کالا و نرخ های پایه در سال جدید خواهد بود. بد نیست بدانید معضل اصلی بازار آهن این روزها یعنی ریال محوری به جای کالا محوری است که همچنان استراتری مورد علاقه بسیاری از افراد محافظه کار و کمتر ریسک پذیر است. با توجه به اینکه  در چهارشنبه هفته آتی، حتی در صورت وجود عرضه شرایط تسویه بسیار مشکل خواهد بود، به نظر می رسد عرضه های امروز آخرین عرضه های مقاطع فولادی در بورس کالا با شرایط نرمال در سال جاری خواهد بود. آخرین خبرهای  بازار آهن و قیمت میلگرد را در آهن لند دنبال کنید.

آخرین اخبار بازار آهن

اخبار لحظه ای بازار آهن و فولاد در خبرنامه آهن لند بخوانید

تاثیر رفع تحریم بر آهن آلات

دامنه نوسان سهام

پیشرفت های فولاد ایران

توقف قیمت میلگرد و تیرآهن

ثبات بازار آهن

افزایش نرخ های بازار آهن

ثبات قیمت میلگرد و آهن

توقف قیمت میلگرد و آهن

روند صعودی قیمت میلگرد

سراشیبی یا ثبات قیمت میلگرد

محرک های قیمت میلگرد

صادرات و واردات فولاد

ثبات قیمت میلگرد

عرضه سنگین مقاطع فولادی

استقبال قیمت میلگرد از کاهش

ثبات و کاهش قیمت میلگرد

افزایش نرخ مقاطع فولادی

رونق بازار مقاطع فولادی

کشمکش های فولاد

.....معرفی شرکت آهن لند.....

شرکت آهن لند اولین شرکت ارائه دهنده مشتقات آهن و مقاطع فولادی در جنوب کشور می باشد. اطلاع رسانی آهن لند شامل اعلام قیمت ها با تضمین قیمت و کیفیت، اخبار روز بازار آهن و فولاد و فروش مشتقات آهن در حیطه ساختمانی و صنعتی درسایت و دیگر رسانه های اجتماعی می باشد. در سایت آهن لند از آخرین و بروزترین قیمت آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، قوطی، پروفیل و انواع لوله داربستی و صنعتی مطلع شوید.

ساعت کاری آهن لند:

شنبه تا چهارشنبه 8الی 20

پنجشنبه 8 الی14

 

اطلاعات تماس

  • تلفن: ۰۶۱۵۳۳۳۱۷۷۷  -  ۰۹۱۳۱۹۲۷۷۴۲  -  ۰۹۱۶۱۳۰۰۲۱۹
  • ایمیل: Ahanlandss@gmail.com
  • کانال تلگرام: t.me/ahanland
  • اینستاگرام: Ahanland
  • آدرس: ایران، خوزستان، آبادان، کوی قدس، ایستگاه پنج
    روبه روی بهار ۳۰

.....پربازدیدترین پیوندهای آهن لند......

.....دیگر پیوندهای آهن لند را ببینید.....

Template Design:Dima Group