پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400

روند ثابت قیمت میلگرد و آهن آلات در آخرین هفته سال 1399

قیمت میلگرد در آخرین هفته از سال 1399 روند ثبات را آغاز کرده است. برخی از کارخانه ها کاهش های اندک را در برنامه خود دارند که با ادامه ثبات به نظر نمی رسد تقاضا در روزهای پایانی سال حرکتی از خود نشان دهد. قیمت میلگرد در پایان سال 1399 در کانال 13 و 12 هزار تومان باقی ماند. در این خبر از تحریریه آهن لند قصد داریم آخرین خبرهای آهن و قیمت میلگرد را دنبال کنیم. شرکت آهن لند با بهره گیری از تیم تخصصی بهترین ها را به مشتریان پیشنهاد می کند. از سوی کارشناسان ما تلاش های بسیاری صورت گرفته تا مشتریان معاملات پرسودی داشته باشند که در این زمینه نیز موفق بوده اند. ما مفتخریم که با کارخانه های سراسر کشور همکاری داریم تا بهترین ها را از انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی، لوله و پروفیل به شما ارائه دهیم. برای دریافت آخرین خبرهای بازار آهن و قیمت میلگرد با ما در  آهن لند همراه باشید.

 

 تصویر1-قیمت میلگرد

 

ادامه روند ثبات قیمت میلگرد و آهن آلات

در ابتدای هفته جاری قیمت میلگرد با روند ثبات کار خود را در آغاز کرد. این ثبات در انتهای هفته گذشته در روز پایانی هفته برای قیمت میلگرد و با وجود عرضه های مقاطع فولادی در بورس کالا آغاز شد. بازار آهن با وجود قیمت های خوب در پایان سال، به نظر می رسد در رکود شب عید به سر می برد که چندان خوشاید فعالان بازار آهن نمی باشد. این ثبات یم تواند فرصت مناسبی را در روزهای پایانی سال با بسته شدن فروش ها رقم بزند.

قیمت میلگرد سایز 12 کارخانه ها در تاریخ 23 اسفند 1399

نرخ میلگرد راد همدان

13395

نرخ میلگرد سیادن ابهر

12400

نرخ میلگرد نورد گر سمنان

12850

نرخ میلگرد شاهین بناب

12800

نرخ میلگرد معراج کردکوی

13230

قیمت میلگرد گلستان

13900

نرخ میلگرد سیرجان حدید

13100

نرخ میلگرد پارس آرمان شفق

12350

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر

12500

قیمت میلگرد شاهرود

12950

نرخ میلگرد هشترود

12900

نرخ میلگرد فولاد کاوه تیکمه داش

12850

قیمت میلگرد کیان کاشان

13300

قیمت میلگرد کویر کاشان

13300

همانطور که می بینید نرخ میلگرد در کانال 13 هزار تومان برای سال جاری باقی ماند و به نظر  نمیرسد تا پایان سال بیش از این پیشروی کند.  البته برای میلگرد آجدار A2 این مسئله متفاوت است و می توان قیمت میلگرد را در کانال 12 هزار تومان برای آن برآورد کرد. در مورد عرضه های هفته گذشته می توان گفت مطابق با انتظار عرضه های بورسی به دلیل یکسان بودن نرخ بازار و بورس بی مشتری ماندند و با تقاضای خوبی روربرو نشد. دلار هم در این میان خود را از عرضه رقابت کنار کشید. در هفته گذشته میانگین قیمت تیرآهن 14 الی 24 در کانال 12800 تومان ثابت ماند. هرچند برخی از فعالان بازار آهن هنوز هوای فروش تیرآهن 13 هزار تومانی را به سر دارند که کاملا دور از ذهن است. کف قیمت میلگرد در کانال 12200 تومان باقی ماند و در یک کلام بازار در آخرین روز هفته گذشته روند آرامی را سپری کرد. آینده جاری هم به نظر می رسد هفته حسابرسی می باشد و اکثر فعالان بازار آهن عملا وارد فاز انبار گردانی و جمع کردن حساب های خود هستند. به این ترتیب پرونده سال پر فراز و نشیب سال 1399 به طور غیر رسمی در حال بسته شدن است.

 

دیگر خبرهای اسلب و بیلت با توجه به بازار آهن آلات و قیمت میلگرد

قیمت میانگین بیلت صادراتی ایران، 551 دلار به ازای هر تن بود که نسبت به هفته پیش از آن، کاهش 0.8 درصدی را به دنبال داشته است. قیمت میانگین اسلب صادراتی ایران نیز 600 دلار به ازای هر تن بود که تغییری نسبت به قیمت ‌های هفته گذشته در آن دیده نمی شود. در هفته گذشته، کاهش قیمت مواد اولیه از قبیل سنگ آهن و قراضه، کاهش قیمت شمش فولادی صادراتی ایران را در پی داشت. با این وجود، سقف قیمت شمش فولادی صادراتی ایران نسبت به هفته گذشته تغییری نکرد و یک محموله بیلت صادراتی با قیمت 560 دلاری به فروخته شد. آخرین خبرهای بازار آهن، مقاطع فولادی و قیمت میلگرد را در آهن لند دنبال کنید.

آخرین اخبار بازار آهن

اخبار لحظه ای بازار آهن و فولاد در خبرنامه آهن لند بخوانید

تاثیر رفع تحریم بر آهن آلات

دامنه نوسان سهام

پیشرفت های فولاد ایران

توقف قیمت میلگرد و تیرآهن

ثبات بازار آهن

افزایش نرخ های بازار آهن

ثبات قیمت میلگرد و آهن

توقف قیمت میلگرد و آهن

روند صعودی قیمت میلگرد

سراشیبی یا ثبات قیمت میلگرد

محرک های قیمت میلگرد

صادرات و واردات فولاد

ثبات قیمت میلگرد

عرضه سنگین مقاطع فولادی

استقبال قیمت میلگرد از کاهش

ثبات و کاهش قیمت میلگرد

افزایش نرخ مقاطع فولادی

رونق بازار مقاطع فولادی

کشمکش های فولاد

.....معرفی شرکت آهن لند.....

شرکت آهن لند اولین شرکت ارائه دهنده مشتقات آهن و مقاطع فولادی در جنوب کشور می باشد. اطلاع رسانی آهن لند شامل اعلام قیمت ها با تضمین قیمت و کیفیت، اخبار روز بازار آهن و فولاد و فروش مشتقات آهن در حیطه ساختمانی و صنعتی درسایت و دیگر رسانه های اجتماعی می باشد. در سایت آهن لند از آخرین و بروزترین قیمت آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، قوطی، پروفیل و انواع لوله داربستی و صنعتی مطلع شوید.

ساعت کاری آهن لند:

شنبه تا چهارشنبه 8الی 20

پنجشنبه 8 الی14

 

اطلاعات تماس

  • تلفن: ۰۶۱۵۳۳۳۱۷۷۷  -  ۰۹۱۳۱۹۲۷۷۴۲  -  ۰۹۱۶۱۳۰۰۲۱۹
  • ایمیل: Ahanlandss@gmail.com
  • کانال تلگرام: t.me/ahanland
  • اینستاگرام: Ahanland
  • آدرس: ایران، خوزستان، آبادان، کوی قدس، ایستگاه پنج
    روبه روی بهار ۳۰

.....پربازدیدترین پیوندهای آهن لند......

.....دیگر پیوندهای آهن لند را ببینید.....

Template Design:Dima Group