پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400

قیمت میلگرد در بازار آهن روند افزایشی دارد!!!

افزایش های 50 تومانی مقاطع فولادی در بازار آهن از سوی بسیاری از کارخانه ها برای روز جاری اعلام شد. این در حالی است که خریداران در انتظار کاهش و تخفیف برای خرید آهن آلات در پایان سال هستند. برای روز جاری در بازار آهن، افزایش های 50 تومانی روز محور میلگرد آغاز شده است و به نظر میرسد دیگر آهن آلات را نیز در بر خواهد گرفت. در روزهای پایانی سال که تحلیل ها خبر از تداوم ثبات تا پایان سال میداد، شاهد افزایش های اندک هستیم. ناگفته نماند اکثر کارخانه ها روند ثبات خود را همچنان پیش گرفته اند. در این خبر از تحریریه آهن لند قصد داریم آخرین خبرهای میلگرد و بازار آهن را مورد بررسی قرار دهیم. شرکت آهن لند با بهره گیری از تیم تخصصی بهترین ها را به مشتریان پیشنهاد می کند. از سوی کارشناسان ما تلاش های بسیاری صورت گرفته تا مشتریان معاملات پرسودی داشته باشند که در این زمینه نیز موفق بوده اند. ما مفتخریم که با کارخانه های سراسر کشور همکاری داریم تا بهترین ها را از انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی، لوله و پروفیل به شما ارائه دهیم. برای دریافت آخرین خبرهای بازار آهن و قیمت میلگرد با ما در  آهن لند همراه باشید.

 تصویر1-بازار آهن

خرید مقاطع فولادی در بازار آهن آلات یا سود بانکی؟

در حالی که اکثر فعالان بازار آهن منتظر مشخص شدن نرخ پایه عرضه های امروز هستند که طبق شنیده ها و فرمول جدید، احتمالات حول محور ثبات می چرخید اما چنین نشد و بازار آهن امروز فاز افزایش را برای قیمت میلگرد به میزان 50 تومان آغاز کرد. البته تنها چند کارخانه در ساعات ابتدایی اعلام قیمت ها در حال حاضر دست به افزایش قیمت ها زدند. در صورت ثبات نرخ پایه احتمال اینکه شاهد استقبال سرد خریداران باشیم، بسیار خواهد بود. با توجه به قیمت های فعلی موجود در بازار  و عمیق تر شدن رکود در بازار آهن، به خصوص برای محصولاتی مانند تیرآهن، خریداران منتظر حداقل کاهش پنج درصدی نرخ پایه برای ورود به معاملات هستند. هر چند چنین اتفاقی بعید به نظر میرسد اما انبارها ممکن است در پایان سال تخفیف هایی را برای خریداران خود رقم زنند. حتی با احتمال کاهش پنج درصدی نرخ پایه در آخرین عرضه های سال و با توجه به خواب بیش از یک ماهه محصولات برای تحویل در آن سوی سال، به نظر می رسد هنوز سپرده بانکی سود بیشتری نسبت به بازار مقاطع نصیب خریداران خواهد کرد و اینگونه است که بسیاری از فعالان بازار آهن در سال جاری روی ریال به جای محصول تمرکز کرده اند. نکته ای که دست اندرکاران قیمت گذاری اصلا توجهی به آن ندارند و علاوه بر آن هیچ راهکاری برای خروج از بن بست فعلی معاملات بورس کالا به خصوص در حوزه تیرآهن و میلگرد ارائه نمی دهند. آخرین خبرهای بازار آهن، مقاطع فولادی و قیمت میلگرد را در آهن لند دنبال کنید.

آخرین اخبار بازار آهن

اخبار لحظه ای بازار آهن و فولاد در خبرنامه آهن لند بخوانید

تاثیر رفع تحریم بر آهن آلات

دامنه نوسان سهام

پیشرفت های فولاد ایران

توقف قیمت میلگرد و تیرآهن

ثبات بازار آهن

افزایش نرخ های بازار آهن

ثبات قیمت میلگرد و آهن

توقف قیمت میلگرد و آهن

روند صعودی قیمت میلگرد

سراشیبی یا ثبات قیمت میلگرد

محرک های قیمت میلگرد

صادرات و واردات فولاد

ثبات قیمت میلگرد

عرضه سنگین مقاطع فولادی

استقبال قیمت میلگرد از کاهش

ثبات و کاهش قیمت میلگرد

افزایش نرخ مقاطع فولادی

رونق بازار مقاطع فولادی

کشمکش های فولاد

.....معرفی شرکت آهن لند.....

شرکت آهن لند اولین شرکت ارائه دهنده مشتقات آهن و مقاطع فولادی در جنوب کشور می باشد. اطلاع رسانی آهن لند شامل اعلام قیمت ها با تضمین قیمت و کیفیت، اخبار روز بازار آهن و فولاد و فروش مشتقات آهن در حیطه ساختمانی و صنعتی درسایت و دیگر رسانه های اجتماعی می باشد. در سایت آهن لند از آخرین و بروزترین قیمت آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، قوطی، پروفیل و انواع لوله داربستی و صنعتی مطلع شوید.

ساعت کاری آهن لند:

شنبه تا چهارشنبه 8الی 20

پنجشنبه 8 الی14

 

اطلاعات تماس

  • تلفن: ۰۶۱۵۳۳۳۱۷۷۷  -  ۰۹۱۳۱۹۲۷۷۴۲  -  ۰۹۱۶۱۳۰۰۲۱۹
  • ایمیل: Ahanlandss@gmail.com
  • کانال تلگرام: t.me/ahanland
  • اینستاگرام: Ahanland
  • آدرس: ایران، خوزستان، آبادان، کوی قدس، ایستگاه پنج
    روبه روی بهار ۳۰

.....پربازدیدترین پیوندهای آهن لند......

.....دیگر پیوندهای آهن لند را ببینید.....

Template Design:Dima Group