پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400

آغاز مجدد روند ثبات قیمت میلگرد در بازار آهن

بازار آهن در آخرین هفته از سال 1399 روز گذشته روند افزایشی به خود گرفت که تنها میلگرد و تیرآهن را شامل می شد. سایر مقاطع فولادی برخلاف این دو محصول روند ثبات را پیش گرفتند. اکنون بازار آهن در انتظار نتیجه معاملات بورس کالا در آخرین هفته از سال 1399 است. البته ناگفته نماند که فروش محصولات فولادی برای سال جاری بسته شد و فروش ها برای بعد از عید خواهد بود. در این خبر از تحریریه آهن لند قصد داریم آخرین خبرهای بازار آهن، مقاطع فولادی و قیمت میلگرد را دنبال کنیم. شرکت آهن لند با بهره گیری از تیم تخصصی بهترین ها را به مشتریان پیشنهاد می کند. از سوی کارشناسان ما تلاش های بسیاری صورت گرفته تا مشتریان معاملات پرسودی داشته باشند که در این زمینه نیز موفق بوده اند. ما مفتخریم که با کارخانه های سراسر کشور همکاری داریم تا بهترین ها را از انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی، لوله و پروفیل به شما ارائه دهیم. برای دریافت آخرین خبرهای بازار آهن و قیمت میلگرد با ما در  آهن لند همراه باشید.

 تصویر1-بازار آهن

 

روند افزایش قیمت ها در بازار آهن

بازار آهن در هفته آخر اسفندماه شاهد افزایش های 50 الی 100 تومان در روز گذشته برای قیمت میلگرد و تیرآهن بودیم. هر چند برخی از بنگاه ها و نوردکاران برای فروش محصولات خود، نرخ های خود را به  میزان 50 الی 200 تومان کاهش دادند و به این ترتیب تخفیف هایی را به سود مشتریان قائل شدند. این تخفیف ها باعث شد بازار شب عید تا حدودی از رکود به خرید تغییر کند. این جریانات در مورد میلگرد و تیرآهن بود اما در مورد ورق، قوطی پروفیل، محصولات مفتولی و نبشی ناودانی روند بازار ثابت بود. شمش فولادی روز گذشته افزایش 50 تومانی داشت و دلار نیز کاهش اندکی داشت که به نرخ 24700 تومان رسید. برای روز جاری بازار با آخرین عرضه های سال 1399، تا این لحظه روند ثبات را پیش گرفته است. این عرضه ها از تنوع بالایی برخوردار است که آن را می توان شامل شمش بلوم، شمش تختالC، سنگ آهن، گندله سنگ آهن، مس کاتد، مس مفتول، مفتول گرم و ورق آلومینیوم می باشد. تحویل این محصولات به سال 1400 موکول شده است که به نظر میرسد تا پایان فروردین 1400 تحویل داده خواهند شد.

 تصویر2-بازار آهن

 

مقاطع فولادی و بازار آهن آلات در مسیر سیاست ها

آخرین گزارش ها و خبرهای بازار آهن نشان می دهند که این محصولات و روند قیمتی آنها دچار سیاست زدگی شده است. ورود بسیاری از مسئولین به بازار آهن برای کنترل قیمت ها، بی توجهی نرخ ها به صحبت ها و وعده های مسئولین در مورد کنترل قیمت ها، مرتبط شدن مسئله صادرات به عرضه ها در بورس کالا و بازار داخلی، اتفاقاتی بودند که در سال نو و نه موجب سردرگمی بیشتر خریداران برای خرید یا عدم خرید محصولات فولادی از بازار آهن شد. این اتفاقات در حال حاضر در هفته آخر سال از جمله مهمترین اتفاقات بازار آهن و فولاد در سال 99 به حساب می آیند. یکی از اتفاقات خوب در سال 99 را می توان فروش محصولات فولادی در بورس کالا و محدودیت فروش خارج از آن را از عوامل تاثیرگذار در شفافیت معاملات و از نکات مثبت در سال جاری دانست. آخرین خبرهای بازار آهن، مقاطع فولادی و قیمت میلگرد را در آهن لند دنبال کنید.

آخرین اخبار بازار آهن

اخبار لحظه ای بازار آهن و فولاد در خبرنامه آهن لند بخوانید

تاثیر رفع تحریم بر آهن آلات

دامنه نوسان سهام

پیشرفت های فولاد ایران

توقف قیمت میلگرد و تیرآهن

ثبات بازار آهن

افزایش نرخ های بازار آهن

ثبات قیمت میلگرد و آهن

توقف قیمت میلگرد و آهن

روند صعودی قیمت میلگرد

سراشیبی یا ثبات قیمت میلگرد

محرک های قیمت میلگرد

صادرات و واردات فولاد

ثبات قیمت میلگرد

عرضه سنگین مقاطع فولادی

استقبال قیمت میلگرد از کاهش

ثبات و کاهش قیمت میلگرد

افزایش نرخ مقاطع فولادی

رونق بازار مقاطع فولادی

کشمکش های فولاد

.....معرفی شرکت آهن لند.....

شرکت آهن لند اولین شرکت ارائه دهنده مشتقات آهن و مقاطع فولادی در جنوب کشور می باشد. اطلاع رسانی آهن لند شامل اعلام قیمت ها با تضمین قیمت و کیفیت، اخبار روز بازار آهن و فولاد و فروش مشتقات آهن در حیطه ساختمانی و صنعتی درسایت و دیگر رسانه های اجتماعی می باشد. در سایت آهن لند از آخرین و بروزترین قیمت آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، قوطی، پروفیل و انواع لوله داربستی و صنعتی مطلع شوید.

ساعت کاری آهن لند:

شنبه تا چهارشنبه 8الی 20

پنجشنبه 8 الی14

 

اطلاعات تماس

  • تلفن: ۰۶۱۵۳۳۳۱۷۷۷  -  ۰۹۱۳۱۹۲۷۷۴۲  -  ۰۹۱۶۱۳۰۰۲۱۹
  • ایمیل: Ahanlandss@gmail.com
  • کانال تلگرام: t.me/ahanland
  • اینستاگرام: Ahanland
  • آدرس: ایران، خوزستان، آبادان، کوی قدس، ایستگاه پنج
    روبه روی بهار ۳۰

.....پربازدیدترین پیوندهای آهن لند......

.....دیگر پیوندهای آهن لند را ببینید.....

Template Design:Dima Group