پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400

بازگشت قیمت میلگرد به روند ثبات در بازار آهن

قیمت میلگرد در بازار آهن روز گذشته از سوی برخی از کارخانه ها افزایشی اعلام شد، افزایش های 50 الی 100 تومانی که در کنار ثبات رقم خورده بود، در حالی پیشروی می کرد که فروش کارخانه ها برای سال 99 بسته شده است. اما در مورد امروز می توان گفت بازار همچنان به روند ثبات خود ادامه داد و با وجود عرضه مقاطع فولادی، قیمت میلگرد در بازار آهن از مسیر خود حرکتی نکرد. در این خبر از تحریریه آهن لند قصد داریم آخرین خبرهای بازار آهن و قیمت میلگرد را دنبال کنیم. شرکت آهن لند با بهره گیری از تیم تخصصی بهترین ها را به مشتریان پیشنهاد می کند. از سوی کارشناسان ما تلاش های بسیاری صورت گرفته تا مشتریان معاملات پرسودی داشته باشند که در این زمینه نیز موفق بوده اند. ما مفتخریم که با کارخانه های سراسر کشور همکاری داریم تا بهترین ها را از انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی، لوله و پروفیل به شما ارائه دهیم. برای دریافت آخرین خبرهای بازار آهن و قیمت میلگرد با ما در  آهن لند همراه باشید.

 تصویر1-قیمت میلگرد

 

آرامش پس از طوفان قیمت میلگرد در بازار آهن

قیمت میلگرد در بازارآهن روز گذشته در پی عرضه های فولادی در بورس کالا، روند ثابت و افزایش را پیشرو گرفت که غالب آن را می توان افزایشی برآورد کرد. افزایش های 50 الی 100 تومانی قیمت میلگرد که بازار آهن را در روزهای پایانی بهت زده کرد. علاوه بر آن قیمت تیرآهن نیز به میزان 10 الی 30 هزار تومان افزایش های قابل توجهی را برای خود رقم زد. اما بازار در میانه هفته و با وجود عرضه های سه شنبه فولادی در بورس کالا، قیمت میلگرد روند بدون تغییر را پیش گرفته که به نظر میرسد این روند را تا پایان هفته ادامه دهد. این اتفاقات در شرایطی رخ می دهد که پایان سال است و کارخانه ها فروش های خود را برای سال 99 بسته اند. جدای از تغییرات احتمالی نرخ پایه در سال جدید، ترکیب عرضه سبد تیرآهن و میلگرد در عرضه های امروز ذوب آهن  که به صورت تک محصولی است،  یک فرصت خرید ایده آل برای تامین نیاز مشتریان مطابق با نیاز بازار داخلی وجود دارد. از این فرصت ایده ال که به همت بخش فروش ذوب آهن مهیا شده است و کمتر پیش می آید می بایست به نحو احسن استفاده کرد. اما در مورد آخرین عرضه های فولادی سال 99 در بورس کالا باید گفت، سال 1399 اگر چه از بسیاری لحاظ سال بسیار تلخ و گزنده ای بود اما از لحاظ تولید و صادرات فولاد سال نسبتا خوبی بود. در سال جاری قیمت داخلی فولاد هم به دلایل مختلف از جمله رشد قیمت ارز و قیمت های جهانی، رشد 120 الی 150 درصدی را تجربه کرد  که یک رکورد به حساب می آید. امروز شاهد آخرین عرضه سال و تلاش آخر خریداران در آخرین روزهای سال بودیم. هرچند حضور خوب خریداران امروز محتمل بود اما توجه داشته باشید که عرضه روز یازدهم فروردین 1400 نیز به دلیل عدم حضور بسیاری از خریداران  به دلیل تعطیلات، یک فرصت خرید خوب دیگر به حساب می آید. آخرین خبرهای بازار آهن، مقاطع فولادی و قیمت میلگرد را در آهن لند دنبال کنید.

آخرین اخبار بازار آهن

اخبار لحظه ای بازار آهن و فولاد در خبرنامه آهن لند بخوانید

تاثیر رفع تحریم بر آهن آلات

دامنه نوسان سهام

پیشرفت های فولاد ایران

توقف قیمت میلگرد و تیرآهن

ثبات بازار آهن

افزایش نرخ های بازار آهن

ثبات قیمت میلگرد و آهن

توقف قیمت میلگرد و آهن

روند صعودی قیمت میلگرد

سراشیبی یا ثبات قیمت میلگرد

محرک های قیمت میلگرد

صادرات و واردات فولاد

ثبات قیمت میلگرد

عرضه سنگین مقاطع فولادی

استقبال قیمت میلگرد از کاهش

ثبات و کاهش قیمت میلگرد

افزایش نرخ مقاطع فولادی

رونق بازار مقاطع فولادی

کشمکش های فولاد

.....معرفی شرکت آهن لند.....

شرکت آهن لند اولین شرکت ارائه دهنده مشتقات آهن و مقاطع فولادی در جنوب کشور می باشد. اطلاع رسانی آهن لند شامل اعلام قیمت ها با تضمین قیمت و کیفیت، اخبار روز بازار آهن و فولاد و فروش مشتقات آهن در حیطه ساختمانی و صنعتی درسایت و دیگر رسانه های اجتماعی می باشد. در سایت آهن لند از آخرین و بروزترین قیمت آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، قوطی، پروفیل و انواع لوله داربستی و صنعتی مطلع شوید.

ساعت کاری آهن لند:

شنبه تا چهارشنبه 8الی 20

پنجشنبه 8 الی14

 

اطلاعات تماس

  • تلفن: ۰۶۱۵۳۳۳۱۷۷۷  -  ۰۹۱۳۱۹۲۷۷۴۲  -  ۰۹۱۶۱۳۰۰۲۱۹
  • ایمیل: Ahanlandss@gmail.com
  • کانال تلگرام: t.me/ahanland
  • اینستاگرام: Ahanland
  • آدرس: ایران، خوزستان، آبادان، کوی قدس، ایستگاه پنج
    روبه روی بهار ۳۰

.....پربازدیدترین پیوندهای آهن لند......

.....دیگر پیوندهای آهن لند را ببینید.....

Template Design:Dima Group