پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400

پیشروی تولید فولاد ایران

فولاد ایران بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر که در شرایط کرونا به کاهش تولید مقاطع فولادی رسیدند، توانست رکورد خوبی را در تولید فولاد کسب کند. از میان تولید کنندگان فولاد ایران می توان به کارخانه فولاد مبارکه اشاره کرد که محصولات آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. ایران در تولید این محصولات  به گونه ای پیشروی کرده که علاوه بر اشباع بازار داخلی می تواند نسبت به صادرات نیز اقدام کند. در این خبر از تحریریه آهن لند قصد داریم آخرین خبرهای فولاد ایران را مورد بررسی قرار دهید. شرکت آهن لند با بهره گیری از تیم تخصصی بهترین ها را به مشتریان پیشنهاد می کند. از سوی کارشناسان ما تلاش های بسیاری صورت گرفته تا مشتریان معاملات پرسودی داشته باشند که در این زمینه نیز موفق بوده اند. ما مفتخریم که با کارخانه های سراسر کشور همکاری داریم تا بهترین ها را از انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی، لوله و پروفیل به شما ارائه دهیم. برای دریافت آخرین خبرهای بازار آهن و فولاد ایران با ما در  آهن لند همراه باشید.

 تصویر1-فولاد ایران

 

خریداران اسلب های فولاد ایران

صادر کنندگان اسلب فولادی ایرانی، خریداران آماده در شرق آسیا پیدا می کنند. صادرکنندگان ایرانی از تقاضای چین برای شمش و اسلب فولادی در اواسط ماه مارس شگفت زده شدند، به طوری که تعدادی محموله در 17 مارس به این کشور آسیایی فروخته شد. یک منبع تجاری از فروش دو محموله کوچک بیلت توسط یک تاجر برای فروش بیشتر به چین با قیمت 545 دلار به ازای هر تن در بنادر ایران به بازرگان دیگری برای فروش بیشتر به چین خبر داد. این منبع تجاری گفت این 15000 تن به محموله بزرگتری كه به چین میرود اضافه خواهد شد.

 تصویر2-فولاد ایران

 

فولاد مبارکه برترین تولید کننده فولاد ایران

کارخانه فولاد مبارکه اصفهان همچنان برترین سازنده فولاد در ایران است. شرکت فولاد مبارکه طی 11 ماه نخست سال مالی جاری یعنی از آغاز 20 مارس 2020، 8.92 میلیون تن محصولات نیمه تمام فولادی تولید کرده است. آخرین اطلاعات منتشر شده توسط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران نشان می دهد، تولید محصولات نیمه تمام فولادی این کارخانه 6٪ بیشتر از 11 ماه اول سال مالی قبل بود. میزان تولید شرکت در یازدهمین ماه سال مالی جاری یعنی از 20 ژانویه الی 19 فوریه با 16 درصد افزایش به 682،433 تن رسید. فولاد مبارکه و شرکت های زیرمجموعه آن از جمله صبا فولاد 7.34 میلیون تن فولاد تمام شده را در طول این دوره تولید کرد. در نتیجه این شرکت موقعیت خود را به عنوان بزرگترین فولادساز ایرانی حفظ کرد. شرکت فولاد مبارکه یکی از کارخانه های واقع در جنوب غربی اصفهان، بزرگترین تولید کننده فولاد در ایران و منطقه خاورمیانه و آفریقای شمالی است. آخرین خبرهای بازار آهن و فولاد ایران را در آهن لند دنبال کنید.

آخرین اخبار بازار آهن

اخبار لحظه ای بازار آهن و فولاد در خبرنامه آهن لند بخوانید

تاثیر رفع تحریم بر آهن آلات

دامنه نوسان سهام

پیشرفت های فولاد ایران

توقف قیمت میلگرد و تیرآهن

ثبات بازار آهن

افزایش نرخ های بازار آهن

ثبات قیمت میلگرد و آهن

توقف قیمت میلگرد و آهن

روند صعودی قیمت میلگرد

سراشیبی یا ثبات قیمت میلگرد

محرک های قیمت میلگرد

صادرات و واردات فولاد

ثبات قیمت میلگرد

عرضه سنگین مقاطع فولادی

استقبال قیمت میلگرد از کاهش

ثبات و کاهش قیمت میلگرد

افزایش نرخ مقاطع فولادی

رونق بازار مقاطع فولادی

کشمکش های فولاد

.....معرفی شرکت آهن لند.....

شرکت آهن لند اولین شرکت ارائه دهنده مشتقات آهن و مقاطع فولادی در جنوب کشور می باشد. اطلاع رسانی آهن لند شامل اعلام قیمت ها با تضمین قیمت و کیفیت، اخبار روز بازار آهن و فولاد و فروش مشتقات آهن در حیطه ساختمانی و صنعتی درسایت و دیگر رسانه های اجتماعی می باشد. در سایت آهن لند از آخرین و بروزترین قیمت آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، قوطی، پروفیل و انواع لوله داربستی و صنعتی مطلع شوید.

ساعت کاری آهن لند:

شنبه تا چهارشنبه 8الی 20

پنجشنبه 8 الی14

 

اطلاعات تماس

  • تلفن: ۰۶۱۵۳۳۳۱۷۷۷  -  ۰۹۱۳۱۹۲۷۷۴۲  -  ۰۹۱۶۱۳۰۰۲۱۹
  • ایمیل: Ahanlandss@gmail.com
  • کانال تلگرام: t.me/ahanland
  • اینستاگرام: Ahanland
  • آدرس: ایران، خوزستان، آبادان، کوی قدس، ایستگاه پنج
    روبه روی بهار ۳۰

.....پربازدیدترین پیوندهای آهن لند......

.....دیگر پیوندهای آهن لند را ببینید.....

Template Design:Dima Group