پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400
اخبار لحظه ای بازار آهن و فولاد در خبرنامه آهن لند بخوانید

محاسبه وزن آهن آلات

کلاف و انواع آن چیست؟

علامت اختصاری میلگرد

پر بازدیدترین مقالات

 علامت اختصاری میلگرد چیست؟

علامت اختصاری میلگرد یکی از نشانه هایی می باشد که شما به وسیله آن می توانید محصولات معتبر را از غیر معتبر کارخانه تشخیص دهید. این علائم روی محصولات حک شده اند که کافی است این نمادها و علامت ها را بشناسید تا محصول اصلی و غیراصلی را شناسایی کنید. با توجه به رشد کارخانه های تولید فولاد در ایران و تعداد بالا آنها، محصولات تقلبی منسوب به این کارخانه نیز در بازار یافت می شود که مصرف کننده و خریدار را دچار سردرگمی می کند. با توجه به موضوع وجود محصولات تقلبی در بازا ر، کارخانه ها بر آن شدند تا برای محصولات خود نمادی تعیین کنند تا خریداران را از سردرگمی خارج کنند. علامت اختصاری میلگرد با توجه به تعداد بالای کارخانه، بسیار زیاد هستند و ما در اینجا قصد داریم هر یک از آنها را به شما معرفی نماییم. 

کلاف چیست؟

کلاف یکی از مشتقات آهن می باشد که در دسته میلگرد قرار می گیرد. میلگرد دارای انواع مختلف آجدار و کلاف می باشد که کلاف یا کویل به شکل یک کلاف پیچیده عرضه می شود. این محصول دارای انواع مختلفی می باشد که متناسب با کاربردهای مختلف استفاده می شود. در ادامه به انواع کلاف و ویژگی هر یک از آنها می پردازیم. با آهن لند همراه باشید و این مقاله را از دست ندهید.

 میلگرد چیست؟

میلگرد نوار فولادی است که در ساخت بتن استفاده می شود. شما با افزودن این میله های فلزی، می توانید پایه های بتنی مستحکم را ایجاد می کنید. پروژه شما چه دارای کف و چه دیوار یا پست باشد، میلگرد باعث می شود شکاف در ساخت ایجاد نشود که در نهایت منجر به از هم پاشیدن پروژه شود.

محاسبه وزن آهن آلات

محاسبه وزن آهن آلات مصرفی در پروژه های ساختمانی

از جمله نکات مهم هنگام خرید آهن آلات برای پروژه های ساختمانی کوچک و بزرگ، محاسبه وزن آهن آلات می باشد. محاسبه وزن آهن آلات اعم از میلگرد، تیرآهن، ورق، قوطی پروفیل و سایر مقاطع فولادی پیش از خرید از نکات مهمی است که می تواند در وهله اول بر هزینه های ساخت و ساز و در وهله دوم بر کیفیت ساخت تاثیر بگذارد. در هر صورت مهندسین برای طراحی و پیاده سازی پروژه های خود نیاز به دانستن وزن آهن آلات خواهند داشت.

 محاسبه وزن آهن آلات

 

.....معرفی شرکت آهن لند.....

شرکت آهن لند اولین شرکت ارائه دهنده مشتقات آهن و مقاطع فولادی در جنوب کشور می باشد. اطلاع رسانی آهن لند شامل اعلام قیمت ها با تضمین قیمت و کیفیت، اخبار روز بازار آهن و فولاد و فروش مشتقات آهن در حیطه ساختمانی و صنعتی درسایت و دیگر رسانه های اجتماعی می باشد. در سایت آهن لند از آخرین و بروزترین قیمت آهن آلات از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، قوطی، پروفیل و انواع لوله داربستی و صنعتی مطلع شوید.

ساعت کاری آهن لند:

شنبه تا چهارشنبه 8الی 20

پنجشنبه 8 الی14

 

اطلاعات تماس

  • تلفن: ۰۶۱۵۳۳۳۱۷۷۷  -  ۰۹۱۳۱۹۲۷۷۴۲  -  ۰۹۱۶۱۳۰۰۲۱۹
  • ایمیل: Ahanlandss@gmail.com
  • کانال تلگرام: t.me/ahanland
  • اینستاگرام: Ahanland
  • آدرس: ایران، خوزستان، آبادان، کوی قدس، ایستگاه پنج
    روبه روی بهار ۳۰

.....پربازدیدترین پیوندهای آهن لند......

.....دیگر پیوندهای آهن لند را ببینید.....

Template Design:Dima Group